• Skoda Superb

  już od 230 zł doba

  Sprawdź
 • KIA Ceed

  3200 zł brutto miesięcznie

  Sprawdź
 • Auto z OC sprawcy

   

  Sprawdź

Rezerwuj pojazd

Typ wynajmu

Miejsce wynajmu

Miejsce zwrotu

Data wynajmu

Data zwrotu

Brak limitu kilometrów

Wszystkie auta z naszej floty przy wynajmie krótkoterminowym są bez limitu kilometrów. Ciesz się z
jazdy bez żadnych ograniczeń.

Wynajem z pojazdu z OC sprawcy

Wynajmij pojazd z OC sprawcy i nie przejmuj się rozliczeniem kosztów z Ubezpieczycielem.

Dostępni 24/7

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

Wynajem krótkoterminowy samochodów

Potrzebujesz auta na jeden dzień lub planujesz wycieczkę weekendową? Oferujemy krótkoterminowy wynajem samochodów w Warszawie, w ramach którego otrzymujesz wybrany pojazd na 24h czy na tydzień. Możliwe są również wypożyczenia go na kilka godzin, z czego warto skorzystać w przypadku spotkań biznesowych, nagłego wyjazdu do innego miasta, ale i na wieczorną kolację. Dobranym pod swój gust i charakter autem, zyskasz również więcej elegancji podczas różnego typu imprez okolicznościowych albo integracyjnych w firmie.

Wynajem średnioterminowy samochodów

Staramy się zaspokoić potrzeby każdego Klienta, dlatego jedną z cieszących się popularnością usług naszej firmy jest średnioterminowy wynajem samochodów. Wypożyczasz wtedy auto na miesiąc, albo na znacznie dłuższy czas, w zależności od Twoich potrzeb. Ta oferta sprzyja także osobom, które przyjeżdżają na pewien okres do Warszawy zza granicy i potrzebują pojazdu do przemieszczania się, jak i tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą używać własnego auta (np. awarie). A może po prostu chcesz zakosztować odrobiny luksusu, jeżdżąc na co dzień wymarzonym modelem?

Wynajem aut z OC sprawcy

W szczególnych przypadkach wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, których samochód został poszkodowany w wypadku. Wynajem aut z OC sprawcy oznacza, że koszt wypożyczenia wybranego przez Ciebie pojazdu, zostaje w pełni pokryty z jego ubezpieczenia. Otrzymujesz tym samym klucze do modelu wybranego wśród dostępnych w naszej flocie samochodów, bez żadnych dodatkowych opłat gotówkowych. Możesz skorzystać z tej, jak i innych ofert, przez 24h na dobę w Warszawie, a także z usługi door-to-door, w ramach której dostarczamy Twój nowy pojazd pod sam dom.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
WARSZAWA

Interesuje Cię wynajem samochodu w Warszawie? Wypożyczalnia aut Progress Rent jest profesjonalnie działającą i systematycznie rozszerzającą swoją ofertę firmą, z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli aut do wyboru. Nasze doświadczenie w wynajmie samochodów sprawia, iż umiemy sprostać każdemu wyzwaniu, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z wynajmem aut osobowych oraz dostawczych. Staramy się, by wynajmowane Państwu samochody gwarantowały najwyższą jakość, maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Wynajem aut w Warszawie - Progress Rent- to nie tylko nowoczesna flota samochodowa ale także, sprawdzona oraz wykwalifikowana kadra, dzięki której zapewniamy pełną mobilność przez 24 godziny, 365 dni w roku. Nasze elastyczne podejście, wysokiej klasy doradztwo oraz ekspresowa obsługa zaprocentowały zaufaniem jakim darzą nas dotychczasowi Klienci.

Zapewniamy:
- szeroki wybór nowych - maksymalnie trzyletnich, bogato wyposażonych samochodów osobowych,
- flotę pojazdów systematycznie serwisowaną w doskonałym stanie technicznym,
- samochody odpowiednio przygotowane do warunków sezonowych,
- pełne ubezpieczenie wynajmowanych samochodów,
- konkurencyjne stawki wynajmu aut,
- proste zasady i przejrzyste warunki wynajmu,
- brak ukrytych opłat,
- opieka techniczna czynna 24h/365 dni w roku,
- kompleksowa obsługa świadczona przez wykwalifikowany personel,
- dostarczenie wypożyczanych samochodów we wskazane miejsca.