Wypożyczalnia samochodów ProgressRent

 

Progress Rent to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. Swoje usługi oferujemy na terenie Warszawy oraz okolic miasta. W trosce o satysfakcję osób korzystających z naszej oferty, dokładamy wszelkich starań, by flota wynajmowanych pojazdów była możliwie jak najbardziej różnorodna. Jesteśmy bowiem świadomi tego, że klienci mają różne oczekiwania i wymagania, w związku z czym mogą preferować odmienne rodzaje pojazdów. Nasza flota obejmuje pojazdy klasy B, C, D oraz SUV-y. Decydując się na wynajem samochodu w wypożyczalni Progress Rent, nie jesteś ograniczony przez jakiekolwiek limity kilometrów. Proponujemy:

  • wynajem krótkoterminowy: w ramach tej usługi, samochód może być wynajęty na 24 godziny lub dłużej
  • wynajem średnioterminowy: możliwość wypożyczenia pojazdu na miesiąc bądź dłuższy okres
  • wynajem samochodu z OC sprawcy: proces odbywa się na bazie transakcji bezgotówkowej, wydatki związane z wynajmem samochodu ponosi ubezpieczyciel osoby, która spowodowała wypadek

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele osób chce wynająć samochód tylko na kilka dni, innym z kolei auto potrzebne jest na dłużej, dlatego nasza oferta została skonstruowana w sposób, który ma zaspokajać odmienne potrzeby. Co więcej, jednym z priorytetów wypożyczalni jest zaproponowanie klientom atrakcyjnych ofert cenowych. Wiemy, że cena zwykle należy do grona głównych czynników decyzyjnych.

Nasza wypożyczalnia samochodów dużą wagę przywiązuje do odpowiedniego poziomu obsługi klienta, dlatego w swoich szeregach Progress Rent zatrudnia osoby posiadające odpowiednie przygotowanie. Chcemy, by wszyscy klienci, którzy zgłaszają się do wypożyczalni byli fachowo obsłużeni, a cały proces wynajmu auta przebiegał szybko i jak najbardziej sprawnie. Samochód jest ważnym elementem codziennego życia człowieka, często jego brak utrudnia normalne funkcjonowanie, dlatego wypożyczalnia jest nastawiona na efektywną pomoc osobom, które potrzebują odpowiedniego auta.

Decydując się na skorzystanie z wynajmu auta, istnieje możliwość zrealizowania usługi door to door: samochód jest doprowadzany pod określony adres w Warszawie oraz okolicach miasta. Po zakończeniu okresu wypożyczenia, może on zostać również odebrany od klienta. To nie tylko bardzo duża wygoda, ale także oszczędność czasu, co w dużym mieście jest niezwykle istotne. Wynajem średnioterminowy z kolei pozwala klientom za zamianę aut w dowolnym momencie, co też może okazać się pomocną usługą.

Co jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom?

  • zróżnicowany wybór samochodów różnych klas
  • możliwość wynajmu krótko i średnioterminowego – czas wynajmu dostosujesz do własnych potrzeb!
  • usługę door to door: oszczędzasz czas, który trzeba poświęcić na dojazd do wypożyczalni
  • wynajem samochodów z OC sprawcy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Służymy radą oraz z chęcią odpowiemy na ewentualnie pytania dotyczące procesu wynajmu samochodów. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było źródłem satysfakcji oraz przede wszystkim – zapewniało klientom komfort.